O firmie

 

 

Firma Renkar powstała w 1996 roku i od początku działalności zajmuje się kompleksowymi usługami spedycji oraz transportu na kursie Polska - Włochy, Włochy - Polska.
Dzięki doświadczeniu oraz wykwalifikowanej załodze nasze usługi odznaczają się profesjonalizmem, bezpieczeństwem oraz 100% skutecznością z dostarczaniem ładunków na czas.

Nie tylko wykwalifikowaniu i doświadczeniu pracownicy gwarantują bezpieczeństwo państwa ładunków, posiadamy własne ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika Drogowego na sumę gwarancyjną 250 000 EURO.

Wieloletnie istnienie na rynku naszej firmy pozwoliło na rozpoczęcie współpracy z wieloma firmami krajowymi i zagranicznymi, zarówno produkcyjnymi jak i spedycyjnymi.

Jeśli zainteresowani są państwo naszymi usługami spedycji oraz transportu międzynarodowego prosimy o kontakt z naszą firmą. Specjalnie dla ułatwienia kontaktu przygotowaliśmy na naszej stronie kontaktowej formularz który pozwoli państwu przesłać wiadomość do nas. Oczywiście zachęcamy do kontaktu nie tylko w formie elektronicznej ale też telefonicznej jak również zapraszamy do siedziby naszej firmy.